+38 (099) 201-67-79
+38 (068) 164-43-21
+38 (063) 800-93-46

Вы находитесь здесь:Главная>Полезная информация>Особливості проведення робіт по монтажу теплопроводів

Особливості проведення робіт по монтажу теплопроводів

Особливості проведення робіт по монтажу теплопроводів

Основні типи прокладки теплових мереж - це наземні і канальні прокладки. Це пов'язано з тим, що теплотраси часто проходять по містах і поселеннях з різною чисельністю. Там, де щільність висока, теплопроводи в основному прокладають в підвалах і під землею. А там, де поселення невеликі, над землею. Також це може залежати від природних умов.

Особливості робіт по монтажу надземного теплопроводу.

  1. Якщо передбачені переходи теплових мереж через перешкоди, роблять це за допомогою дюкера, а коли перетинаються залізничні колії, використовується щитова проходка. При неможливості виконання таких умов, теплопроводи укладаються поверху за допомогою установки мостів мул естакад.
  2. Всі деталі теплопроводів зварюють на землі, а тільки потім встановлюють їх на висоті. Величина таких вузлів залежить від умов на місцевості і наявності на об'єктах необхідних механізмів для підняття труб.
  3. Для наземних трубопроводів облаштовують наземні павільйони для того, щоб захистити арматуру, вузли водовипуску і повітряних клапанів від несанкціонованих розтинів.

Особливості робіт по монтажу теплопроводу в підвальному приміщенні.

  1. Спочатку призводять приміщення до того стану, який має відповідати пропонованим до нього умов, щоб почати укладання теплопроводу. Оглядають його і, зіставляючи всі розміри і правила безпечного монтажу, влаштовують фундаменти і підпільні канали.
  2. Для того, щоб вже змонтовані ділянки трубопроводів не перешкоджали подальших робіт, складають порядок виконання робіт в затвердженому проекті. Причому кожне приміщення диктує свої умови по послідовності виконання прокладки теплопроводу. Це ж стосується і доставки матеріалів і устаткування на об'єкт, щоб не захаращувати робочий простір.
  3. У приміщенні все труби встановлюють відкрито, за допомогою кронштейнів або підвісних опор. Так їх можна буде в подальшому легко оглядати і ремонтувати. Іноді прокладку здійснюють по підпільним каналам, які мають полегшені стіни і перекриття.
  4. Вмонтовуючи труби в підвальних приміщеннях, уникають створювати зайві повороти, так як це має на увазі додаткові стики і згодом втрату тиску. Тому перевага віддається прямолінійною прокладці за допомогою кріплень-кронштейнів по паралелі один до одного без гострих кутів. Якщо на одному кронштейні лягає дві труби, то у напрямку від джерела тепла прокладають трубу подачі, а зліва зворотний.

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

НАПИСАТЬ НАМ

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ