+38 (099) 201-67-79
+38 (068) 164-43-21
+38 (063) 800-93-46

Послуги

Послуги

ТОВ «АВМОНТАЖ» вже більше 8-ми років займається реконструкційні роботи паливних підприємств, компаній, пов'язаних з енергетичною промисловістю, а також компаній в хімічній, харчовій і фармацевтичній сферах. Ми всі завдання виконуємо згідно з попередньо затверджених і узгоджених проектів, наданих клієнтом для об'єктів або розробляємо нові документи відповідно до договору. Надаючи наші послуги, ми керуємося такими головними пунктами: висока якість роботи, точне проходження техвимоги, швидка і своєчасна здача об'єктів. Ми проводимо роботи для нових об'єктів в будівництві, ремонті та реконструкції багатьох організацій паливно-енергетичного комплексу.

Наша спеціалізація - це будівельно-монтажні роботи, ми надаємо для вас такі види послуг:

  1. Монтаж опалення та теплообмінного обладнання. Ми беремо на себе вирішення всіх завдань (комплектація, монтаж, пуско-наладка, ремонт, обслуговування), які пов'язані з опаленням житлових і виробничих приміщень. Для цього у нас є всі необхідні дозволи та обладнання, висококваліфіковані працівники.
  2. Монтаж обладнання CIP мийки та інших ліній. Все, що пов'язано з дезінфекцією і очищенням технологічних ліній харчового виробництва, ви можете сміливо довірити нашої компанії. Для максимально ефективної роботи будь-якого обладнання, необхідно правильно вибудувати, подальша обв'язування і підключення її до інженерних комунікацій. Всі ці роботи наші майстри виконають на найвищому рівні!
  3. Виготовлення нестандартного обладнання під замовлення з нержавіючої сталі. Темперсборнікі, мішалки, різні ємності, майданчики і сходи - всі ці замовлення ми виконуємо швидко і професійно, завдяки високій кваліфікації наших фахівців і наявності необхідного обладнання. Проводимо виготовлення, як за кресленнями замовника, так і з розробкою технічної документації і проектів.
  4. Виготовлення теплопунктів ІТП під замовлення. Індивідуальне опалення завжди має для нас велике значення, адже від якості виконане нами роботи буде залежати комфорт окремої сім'ї або підприємства. Тому монтажі, налагодження та пуск в експлуатацію теплопунктів ми проводимо згідно високих вимог безпеки.
  5. Повний комплекс роботи з аргоновой і електродугової зварюванням. У нашій компетенції зварювальні роботи в аргоні трубопроводів для води, лугів, вуглекислого газу, стисненого повітря та ін., А також зварювальні роботи з аргоном із забезпеченням високоякісного внутрішнього шва, наступний контроль його ендоскопом.
  6. Проектні роботи. До ваших послуг наш відділ для створення і розробки проектів ІТП, будівельних конструкцій, технологічних ліній тощо.
  7. Готові роботи. Захист конструкцій, устаткування та мереж від зовнішніх чинників є важливим фактором для їх оптимальної роботи. Ми проводимо теплоізоляцію трубопроводів пари і крижаної води і ємностей теплопунктів.

Підкатегорії

Монтажні роботи

Перегляд матеріалів ...

Зварювальні роботи

Перегляд матеріалів ...

Проектні роботи

Перегляд матеріалів ...

Ізоляційні роботи трубопроводів пари, крижаної води і ємностей теплопунктів

Перегляд матеріалів ...

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

НАПИСАТИ НАМ

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ