+38 (099) 201-67-79
+38 (068) 164-43-21
+38 (063) 800-93-46

Проектні роботи

Проектні роботи

Сучасний світ диктує умови економії енергетичних ресурсів, що призводить до вдосконалення і постійного обліку всіх витрат. Тому в компанію ТОВ «АВМОНТАЖ» часто надходять замовлення з реконструкції старих теплосистем або облаштуванні нових енергозберігаючих ІТП. Також ми пропонуємо нашим замовникам проектування технологічних ліній виробництва, CIP-мийки і CIP-станцій, металоконструкцій та інших виробничих елементів. Для того, щоб ваше замовлення було виконано на найвищому рівні, ліцензованим виконавцем, з гарантією успішної подальшої експлуатації, звертайтеся до наших висококваліфікованим фахівцям.

Що ми пропонуємо:

  1. Попередній огляд і огляд комунальної системи теплового постачання, ІТП, ліній промислових технологій і підготовка на основі результатів проекту нового об'єкта або проекту модернізації старого.
  2. Підготовка «з нуля» нового проекту майбутньої металоконструкції, системи опалення, ІТП, монтажу з уже наявним обладнанням за технічними умовами замовника.
  3. Підготовка проектних документів з урахуванням застосування сучасних технологій енергозбереження та енергоефективного обладнання відповідно до державних стандартів і індивідуальними ТУ клієнта.
  4. Проект розробки реконструкції окремих елементів системи (водопостачання, опалення) приймаючи за основу технічні рішення і висновки обстеження.
  5. Проект розробки компактних конструкцій всієї ІТП або теплового пункту.
  6. Проект теплового пункту для підприємств з промисловими технологічними завданнями, де теплоносієм виступають пар, масла, перегріті рідини та ін.
  7. Комплексне проектування металоконструкцій з розробкою технічної документації.
  8. Проектування нестандартних виробів з нержавіючих і вуглецевих сталей.
  9. Проектування технологічних ліній і устаткування для харчових, фармацевтичних, опалювальних підприємств.
  10. Проектування зовнішніх інженерних мереж.

Замовляючи проектні роботи в компанії «АВМ», ви отримаєте всі необхідні документи, креслення, інформацію про розрахунки і кошторисах, деталізацію певних вузлів і креслення загального вигляду. Всі вони будуть підготовлені грамотними інженерами фахівцями в даній області і відповідати технологічним процесам виробництва, оптимізації праці і витрат і з урахуванням забезпечення найкоротших термінів монтажу.

Звертайтеся до наших фахівців за якісним виконанням всього комплексу робіт від проектування до запуску в експлуатацію!

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

НАПИСАТИ НАМ

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ