+38 (099) 201-67-79
+38 (068) 164-43-21
+38 (063) 800-93-46

Електродугове зварювання, ТОВ «АВМОНТАЖ» пропонує вашій увазі професійні послуги зварювання металів.

Електродугове зварювання Електродугове зварювання

Електродугове зварювання, виконана професійними фахівцями, це найбільш поширений сучасний спосіб з'єднання металевих деталей. Вартість такої роботи набагато нижче, ніж аналогічні, а продуктивність і швидкість виконання завдань має високі показники.

Компанія ТОВ «АВМОНТАЖ» пропонує вашій увазі професійні послуги зварювання металів за допомогою сучасного зварювального обладнання. Наші фахівці, володіючи великим досвідом і володіють сучасними технологіями, виконають повний комплекс робіт в точній відповідності з вимогами і поставленими завданнями. Ми беремося як за невеликі ремонтні роботи, так і за величезні обсяги з монтажем найрізноманітніших металевих конструкцій.

Особливості зварки

Основна перевага зварювання електродугою - це проста технологія і зручність використання, можливе навіть в приватних умовах. Практично на будь-якому виробництві є свій фахівець зі зварювання, яка заслужено користується популярністю. Але одночасно, електродугове зварювання - це повноцінна технологія з проведення зварювальних робіт.

Ще одна перевага такої зварювання - це її мобільні можливості. Всі необхідні елементи обладнання можна легко перевозити і переносити, а довгі кабелю дозволяють мобільно переміщатися по території об'єкта. Також ці властивості дають можливість провести зварювальні роботи в важкодоступному місці.

Одним з недоліків зварювання електродугою можна назвати залежність результату роботи від досвідченості і кваліфікації зварника. Але в нашій компанії працюють виключно професіонали сертифіковані і пройшли всі можливі атестації. Також електродугове зварювання не використовують для виконання деяких завдань через слабкі гігієнічних характеристик. Але все одно багато роботи сьогодні виконуються саме таким видом зварювання, при цьому не залишаючи шансів іншим методам.

Замовити професійні послуги зварки від «АВМ»

Ми пропонуємо вашій підприємству послуги професійної зварки в Києві. Завдяки постійному оновленню матеріально-технічної бази, новітньому обладнанню, освоєння нових технологій, підвищення кваліфікації персоналу та великому досвіду роботи, ми гарантуємо успішне виконання поставлених завдань. Зварювальні роботи будуть проведені відповідно до вашого технічного завдання, в чітко встановлені терміни і за найвигіднішими цінами

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

НАПИСАТИ НАМ

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ