+38 (099) 201-67-79
+38 (068) 164-43-21
+38 (063) 800-93-46

Зварювальні роботи

Електродугове зварювання, ТОВ «АВМОНТАЖ» пропонує вашій увазі професійні послуги зварювання металів.

Електродугове зварювання, виконана професійними фахівцями, це найбільш поширений сучасний спосіб з'єднання металевих…

Аргонове зварювання ТОВ «АВМОНТАЖ» успішно виконує зварювальні роботи в середовищі аргону

Компанія ТОВ «АВМОНТАЖ» завдяки сучасному, точному обладнанню і висококваліфікованим сварщикам успішно виконує…
Зварювальні роботи

Компанія ТОВ «АВМОНТАЖ» вже більше 8-ми років надає зварювальні послуги будь-якої технічної складності і технологічної доступності. Бригади зварників виконають будь-які зварювальні роботи: електродугове зварювання, напівавтоматичне зварювання, зварювання в аргонової середовищі. Багаторічний досвід наших фахівців, їх висока кваліфікація, можливість проведення робіт на висоті, дозволяють нам успішно виконувати зварювальні роботи будь-якої складності, включаючи нержавіючі метали і вуглецеві сталі.

Ми виконуємо повний комплекс робіт аргонового зварювання і зварювання електродугою.

 1. В нашій компетенції зварювальні роботи в аргоні трубопроводів для води, лугів, вуглекислого газу, стисненого повітря та ін.
 2. Також зварювальні роботи з аргоном із забезпеченням високоякісного внутрішнього шва, наступний контроль його ендоскопом. Це важливо для підприємств харчового та фармацевтичного виробництва.
 3. Будь-які роботи із застосуванням зварки.

Чому обирають нас?

 • За плечима співробітників компанії «АВМ» багаторічний досвід роботи, а також наявність всіх необхідних знань і спеціалізації. Ми постійно підвищуємо рівень їх кваліфікації, проводимо щорічні атестації і практикуємо фінансову мотивацію за результатами роботи.
 • Особливу відповідальність несуть наші інженери-керівники, які мають атестацію, що гарантує виконання всіх проектів відповідно до технічних вимог.
 • Адекватна вартість на наші послуги - запорука постійного партнерства, що підтверджують наші численні замовники.
 • Ми даємо гарантію на всі проведені зварювальні роботи, а також на післягарантійне обслуговування всіх вузлів і елементів.
 • Ви завжди можете ознайомитися з рекомендаціями наших постійних партнерів і замовників, список яких можна знайти на головній сторінці.
 • Виконуючи отримане замовлення, ми в обов'язковому порядку дотримуємося всіх необхідних заходів обережності, правила охорони праці. У нас щорічно проводиться перевірка знань з питань охорони праці постійно діючою комісією підприємства.
 • Широкий спектр виконуваних зварювальних робіт: від сантехнічних і оздоблювальних до будівельно-монтажних робіт будь-якої складності і виготовлення нестандартних виробів з нержавіючої та вуглецевої сталі.
 • Можливість замовити весь комплекс робіт: від проектування об'єкта до монтажу, налагодження та запуску всієї технологічної лінії. Наші власні потужності, наявність всього необхідного обладнання виключає залучення підрядників і гарантує успішність результату.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

НАПИСАТИ НАМ

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ