+38 (099) 201-67-79
+38 (068) 164-43-21
+38 (063) 800-93-46

Монтажні та демонтажні роботи, монтаж технологічного обладнання від ТОВ «АВМОНТАЖ».

Монтажні та демонтажні роботи Монтажні та демонтажні роботи

Найбільш важливий етап у створенні цілого виробничого комплексу - це монтаж технологічних ліній, який вимагає високопрофесійних навичок фахівців і атестованих інженерів-керівників з великим досвідом. У компанії ТОВ «АВМОНТАЖ» з усією відповідальністю ставляться до монтажу технологічного обладнання, тому що від цього складного процесу залежить майбутнє виробництва і якість його роботи, а також безпеку працівників. Купуючи надійне перевірене обладнання, ви можете сміливо довірити його збірку і проектування нашим майстрам. Ми зробимо все в обумовлені терміни, а всі технічні вимоги будуть дотримані безапеляційно.

Переваги монтажу в компанії ТОВ «АВМ»

 1. Наявність всіх необхідних фахівців високого професійного рівня: зварювальників, монтажників, технологів, інженерів, проектувальників. Всі вони мотивовані на найкращий результат, постійно підвищують свою кваліфікацію за рахунок компанії і мають знання сучасних технологій.
 2. У нашій компанії для монтажу і демонтажу використовуються інструменти виключно професійні. Завдяки цьому весь процес проходить безпечно і ефективно. До ваших послуг використання
  • професійних електроінструментів «BOSCH»;
  • обладнання для різання труб від «GEORG FISCHER»;
  • обладнання для зварювання аргоновой дугою бренду «Fronius»;
  • обладнання для аргоновой орбітального зварювання «ORBIMATIC GmbH»;
  • використання будівельних лісів і сходів для роботи в великих висотах;
  • пристосування для підйомів вантажів і устаткування.
 3. Можливість замовити монтаж, як цілого комплексу, так і окремого вузла технологічної лінії. Ми все виконаємо відповідно до технологічних норм і стандартів. А значить, ви гарантовано отримаєте можливість зменшення збитків виробництва і підвищите його ефективність. Також професійно проведений монтаж забезпечить високу ККД ваших працівників і якість продукції, що випускається.
 4. Ми проводимо монтаж нестандартних проектів по вашій документації або включаючи її створення. А також надаємо консультації з питань щодо даних завдань.
 5. Можливість провести монтаж технологічних ліній в умовах діючого виробництва або в умовах автономності. Всі наші фахівці мають необхідні допуски безпеки і пройшли атестацію.
 6. Створення об'єктів «під ключ», тобто проектування, монтаж всіх складових, тестування, налагодження та запуск всього виробничого вузла.

Звертайтеся в нашу компанію, ми точно знаємо як втілити ваші проекти в ефективне виробництво!

 

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

НАПИСАТИ НАМ

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ