+38 (099) 201-67-79
+38 (068) 164-43-21
+38 (063) 800-93-46

Ізоляційні роботи трубопроводів пари, крижаної води і ємностей теплопунктів

Ізоляційні роботи трубопроводів пари, крижаної води і ємностей теплопунктів

Для того, щоб трубопровідні систем і комунікації працювали в нормальному режимі, необхідно правильно і з оптимальними витратами повісті ізоляційні роботи. З огляду на специфіку ізольованих об'єктів, які транспортуються речовини і середовища (теплоносії, воду, хімічні речовини, гази і ін.) Необхідно співставляти вимоги до застосовуваних матеріалів. У компанії ТОВ «АВМОНТАЖ» вам пропонують скористатися послугою ізоляційних робіт трубопроводів пари, крижаної води, ємностей теплопунктів на найвищому рівні.

Переваги ізоляційних робіт від компанії «АВМ».

  1. Ми використовуємо як перевірені традиційні методи ізоляції, так і сучасні супер-стійкі технології. Все залежить від умов і технічного завдання об'єкта. Наша головна мета - це гарантувати мінімальні температурні втрати і в результаті зробити виробництво або житло замовника енергоефективним.
  2. Матеріали, які ми використовуємо для ізоляції мають сертифікати якості і безпеки від державних органів (санітарно-гігієнічні висновки, підтвердження пожежної безпеки та ін.). Це забезпечуємо охорону здоров'я і безпеку подальшої експлуатації систем.
  3. Всі наші фахівці мають високу кваліфікацію для виконання ізоляційних робіт на належному рівні. Вони щорічно проходять атестацію, а також курси підвищення кваліфікації. Багатий досвід і безліч успішних проектів дає гарантію найкращого результату.
  4. Матеріально-технічна база «АВМ» постійно оновлюється і поповнюється. Вкладені нами фінанси на розвиток підприємства і освоєння нових технологій дають можливість виконувати поставлені завдання ефективно і в строк.
  5. Наші керівники та інженери мають вищу кваліфікаційну категорію, що дозволяє з упевненістю довіряти їм виконання робіт для найскладніших об'єктів.
  6. Наявність власного транспортного цеху, що дає можливість не залежати від підрядників і затримувати роботи через невчасні постачання обладнання або матеріалів.
  7. У нашій компанії і всіх наших співробітників є допуск для роботи підвищеної небезпеки (Дозвіл № 3625.16.32 згідно КВЕД 43.22). Включаючи роботи з небезпечними матеріалами та інертним газом, а також тестування, налагодження, ремонт і техобслуговування об'єктів з вибухонебезпечними і хімічними речовинами.

Зв'язатися з нашими менеджерами для того, щоб уточнити всі деталі або задати питання ви можете за телефонами нашого офісу або написати в форму зворотного зв'язку. У найкоротші терміни ми складемо для вас кошторис мул підготуємо проектну документацію.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

НАПИСАТИ НАМ

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ