+38 (099) 201-67-79
+38 (068) 164-43-21
+38 (063) 800-93-46

Ви тутГоловна>Корисна інформація>Особливості виготовлення поручнів з нержавіючої сталі. Поради щодо вибору.

Особливості виготовлення поручнів з нержавіючої сталі. Поради щодо вибору.

Особливості виготовлення поручнів з нержавіючої сталі. Поради щодо вибору.

Перила з нержавіючої сталі - це оптимально привабливий естетично і функціональний елемент сходових споруд та архітектурних форм. Вони виконують багато функцій: огорожа територій, опора для людей, щоб забезпечити їх безпеку на пандусах або сходах, в басейнах і т.д. Виходячи з призначення перил, є багато варіантів виконання і видів перил. Найміцніші і практичні вважаються перила з нержавіючої сталі.

Особливості виготовлення поручнів з нержавійки

У технології виробництва перил з нержавіючої сталі використовуються:

  • аргонове зварювання спеціальним апаратом;
  • зачистка і полірування зварних конструкцій і місць з'єднання;
  • створення отворів для анкерних кріплень бурильними машинами;
  • установка нержавіючих огороджень;
  • остаточне полірування і введення в експлуатацію.

Типи перил з нержавіючої сталі, які вибрати?

Зрозуміло, що все перила даної категорії будуть міцними, надійно закріплені і довговічні. Але яку конструкцію вибрати саме для вашого випадку? Отже, вибираємо перила

  1. Прямі перила. Прості і зрозумілі по конструкції і тому найпопулярніші. Підійдуть для прямих стандартних сходів, без вигинів. Виглядають теж дуже просто: круглий поручень кріпиться під кутом 90 градусів до прутів, а ті в свою чергу до підлоги або основи сходів. Може бути присутнім паралельна поручня ще один або кілька.
  2. Поворотні перила. Призначені для поворотних сходів з повторенням вигинів сходи. Якщо сходи мають два-три повороти, то беруть 2-3 відрізка прямих перил і приєднують один до одного під кутом. Але часто їх замінюють суцільний конструкцією для стильного і привабливого «закрученого» дизайну.
  3. Нержавіючі огорожі. Поручні суцільні, спеціальні за конструкцією. Вона передбачає використання часто приварених прутів під кутом 90 градусів в нижній частині поручня. Так, огорожу максимально убезпечить тих, хто знаходиться за ним.
  4. Поручні з нержавіючої сталі зі скляними панелями. Тут все просто: знизу і зверху нержавіючі поручні, а посередині скляна або пластикова панель.
  5. Невагомі поручні з нержавіючої сталі. Вони дуже незвичайні і сучасні. Притаманні таким стилям, як хай тек, лофт. Кріпляться круглі або квадратні поручні на стіну непомітними власниками, що створює ефект польоту в повітрі

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

НАПИСАТИ НАМ

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ